Svačinka s jahodou

Je to jednoduché a hezké, zkrátka tak akorát k zakousnutí. Prostě svačinka. Stačí jahody, tvaroh a müsli. A možná cukr, ale ten být určitě nemusí.

Na 1 porci potřebujeme

  • 6 drobnějších jahod
  • 4 lžíce müsli
  • 100g tvarohu
  • cukr moučka (být nemusí)

Připravíme si pěknou skleničku, může být i stopce. Na dno nasypeme 2 lžíce müsli. Rozkrojíme 2 myté jahody a položíme na müsli. Kdo má rád sladší, posype jahody cukrem. Müsli a jahody zakryjeme polovinou tvarohu (jemný biotvaroh se nemusí předem šlehat s mlékem). Přidáme další vrstvu müsli, Z tvarohu uděláme bílou čepici a ozdobíme jahodami.

Taková rychlá svačinka potěší v horkých dnech. Dobrou chuť!

Aktuality

Veselé Velikonoce

Milí zákazníci,  Velikonoce 2017 nám opět pohnou se závozy. V 16. týdnu přivezeme biobedýnky do Prahy a okolí v úterý, ve středu pak dostanou naše zboží obyvatelé Hradce Králové a Pardubic.  Pohodové prožití Velikonoce přeje Miloš Kurka a Zahrada Černíkovice. Jak obarvit vejce v...

Zapojte se do KPZ 2017 - nejlepší čas na smlouvy právě nastal

Přímé dodávky zeleniny v rámci komunitou podporovaného zemědělství (KPZ) plánujeme i pro nadcházející sezónu. Pokud jste nás minulém roce podpořili předplacením odběrů, budeme velmi potěšeni, když se podílníky stanete také letos. Pokud jste se zapojit vloni nestihli, neváhejte nás...

Dovolená 2016

1. týden v srpnu bude provoz částečně omezen. Závozy do Prahy, Hradce Králové a Pardubic však proběhnou, a to s co nejmenšími změnami. Děkujeme za pochopení. Naši zeleninu Vám doveze Petr Kunc.