Novinky ze zahradnictví

Ve foliovníku jsme již ukončili sklizeň salátů a ředkviček (ty rostou již venku na záhoně) a místo nich již rostou papriky a rajčata.

V prvním foliovníku roste asi 1200 paprik, ve druhém máme zasázeno asi polovinu rajčat, ve druhé polovině ještě rostou vodnice.

Ve třetím začneme zítra sázet lilek a ve čtvrtém porostou naše slavné papričky "Beraní rohy", abychom je mohli opět naložit do sklenic.

Brzo slibuji i foto.

Aktuality

Veselé Velikonoce

Milí zákazníci,  Velikonoce 2017 nám opět pohnou se závozy. V 16. týdnu přivezeme biobedýnky do Prahy a okolí v úterý, ve středu pak dostanou naše zboží obyvatelé Hradce Králové a Pardubic.  Pohodové prožití Velikonoce přeje Miloš Kurka a Zahrada Černíkovice. Jak obarvit vejce v...

Zapojte se do KPZ 2017 - nejlepší čas na smlouvy právě nastal

Přímé dodávky zeleniny v rámci komunitou podporovaného zemědělství (KPZ) plánujeme i pro nadcházející sezónu. Pokud jste nás minulém roce podpořili předplacením odběrů, budeme velmi potěšeni, když se podílníky stanete také letos. Pokud jste se zapojit vloni nestihli, neváhejte nás...

Dovolená 2016

1. týden v srpnu bude provoz částečně omezen. Závozy do Prahy, Hradce Králové a Pardubic však proběhnou, a to s co nejmenšími změnami. Děkujeme za pochopení. Naši zeleninu Vám doveze Petr Kunc.