Nekupujte drahé dýně z ciziny, stavte se u nás - budou bio z našeho pole a ještě ušetříte

Sezona dýní je zde! S letákem z jednoho nejmenovaného řetězce souhlasíme, ale nad tamní cenou velkých dýní se divíme. Chcete-li místo dýní z ciziny raději naše, věřte, že ušetříte. Místo do hyper - super - marketu se zastavte u nás.

Halloweenské dýně prodáváme za 8 Kč/ kg. Ty velké váží obvykle 5 až 6 kg - takže... i když letáky slibují slevu, naše biodýně vyjdou levněji. Pěknou dýni na dlabání pořídíte u nás za 50 Kč.

Prodej ze dvora probíhá na adrese: Černíkovice  114 od 8 do 18 hodin.

 V případě zájmu o větší množství volejte
na číslo 734 110 270

 

Aktuality

Veselé Velikonoce

Milí zákazníci,  Velikonoce 2017 nám opět pohnou se závozy. V 16. týdnu přivezeme biobedýnky do Prahy a okolí v úterý, ve středu pak dostanou naše zboží obyvatelé Hradce Králové a Pardubic.  Pohodové prožití Velikonoce přeje Miloš Kurka a Zahrada Černíkovice. Jak obarvit vejce v...

Zapojte se do KPZ 2017 - nejlepší čas na smlouvy právě nastal

Přímé dodávky zeleniny v rámci komunitou podporovaného zemědělství (KPZ) plánujeme i pro nadcházející sezónu. Pokud jste nás minulém roce podpořili předplacením odběrů, budeme velmi potěšeni, když se podílníky stanete také letos. Pokud jste se zapojit vloni nestihli, neváhejte nás...

Dovolená 2016

1. týden v srpnu bude provoz částečně omezen. Závozy do Prahy, Hradce Králové a Pardubic však proběhnou, a to s co nejmenšími změnami. Děkujeme za pochopení. Naši zeleninu Vám doveze Petr Kunc.