Možnost objednání Svatomartinského biovína

Svatomartinské víno 2015 - jediné v ČR v kvalitě bio

Nabízíme možnost objednání Svatomarinského biovína z Vinných sklepů v Kutné Hoře.  Kutnohorské Svatomartinské je letos jediné v kvalitě BIO. Jedná se o první vína z ročníku 2015 - rok 2015 byl pro vinaře velice příznivý, díky teplému počasí a včasnému příchodu vláhy, hrozny vyzrály do vysoké kvality a můžeme čekat, že dobrý ročník Svatomartinská vína potvrdí.
Nedaleko sv. Barbory letos tři druhy:
 
  • Müller Thurgau, vinice U všech svatých
  • Svatovavřinecké rosé z vinice Nad kapličkou
  • Svatovavřinecké z vinice Nad kapličkou.
Cena za 0,75 l 150,- Kč.  (jakostní zařazení - české zemské víno)
 
Všechna vína z Vinných sklepů v Kutné Hoře mají certifikaci BIO a jako vůbec jediné vinařství v ČR má certifikaci DEMETER (označení produktů biodynamického zemědělství), což samozřejmě mají tedy i všechna vína.Ač se jedná o vinařskou oblast českou, tradice pěstování révy je zde dlouhá devět set let.  Povídání o pěstování vína  v Kutné Hoře si můžete přečíst ZDE.
 
Objednávejte, prosím, emailem na kurka@wo.cz, nebo telefonicky na 734110270. Pozor: Víno dovezeme až v týdnu 47. tedy mezi 16. a 20. listopadem.

 

Aktuality

Veselé Velikonoce

Milí zákazníci,  Velikonoce 2017 nám opět pohnou se závozy. V 16. týdnu přivezeme biobedýnky do Prahy a okolí v úterý, ve středu pak dostanou naše zboží obyvatelé Hradce Králové a Pardubic.  Pohodové prožití Velikonoce přeje Miloš Kurka a Zahrada Černíkovice. Jak obarvit vejce v...

Zapojte se do KPZ 2017 - nejlepší čas na smlouvy právě nastal

Přímé dodávky zeleniny v rámci komunitou podporovaného zemědělství (KPZ) plánujeme i pro nadcházející sezónu. Pokud jste nás minulém roce podpořili předplacením odběrů, budeme velmi potěšeni, když se podílníky stanete také letos. Pokud jste se zapojit vloni nestihli, neváhejte nás...

Dovolená 2016

1. týden v srpnu bude provoz částečně omezen. Závozy do Prahy, Hradce Králové a Pardubic však proběhnou, a to s co nejmenšími změnami. Děkujeme za pochopení. Naši zeleninu Vám doveze Petr Kunc.