Biovepřové - možnost objednání

Zásobte se na Vánoce: Nabídka vepřového masa v kvalitě bio

Zahájili jsme spolupráci s dalšími ekologickými farmáři. Přímo do chovatele vám dovezeme biovepřové. Kanečci (samci nejsou kastrováni) a prasničky žijí na Vysočině jednak přímo na pastvině pod stany nebo ve stáji s volným výběhem, opět na pastvinu. Porážka probíhá přímo na farmě, a to certifikovaným ekologickým způsobem. Zvířata tak nejsou stresována převozem na jatka, čímž je zachována nejvyšší kvalita masa.

Maso je čerstvé, chlazené a vakuované.

Nabízíme malý balíček za 600 Kč /bez chladící tašky/ za 650 s taškou

Malá sada obsahuje:

  • 0,8 kg kýta
  • 1 kg žebra
  • 1 kg bok nebo koleno / obojí bez kosti /

Lze objednat i vepřovou kolekci odpovídající čtvrtce prasete o hmotnosti 10 – 13 kg za 270 Kč/ kg.

Směsný balíček obsahuje přirozený poměr těchto partií: bok s kostí a kůží, kýta bez kosti, pečeně s kostí, krkovice s kostí, plec bez kosti, koleno s kostí a kůží, kostky na guláš a syrové sádlo s kůží. Balíček neobsahuje panenku, neboť na praseti je jí jen cca 0,7 kg a nelze ji dělit na 4 kusy.

Objednávky na biovepřové přijímáme do 25. 11. 2015.

Dodávka se uskuteční od 7. 12. 2015.

Aktuality

Veselé Velikonoce

Milí zákazníci,  Velikonoce 2017 nám opět pohnou se závozy. V 16. týdnu přivezeme biobedýnky do Prahy a okolí v úterý, ve středu pak dostanou naše zboží obyvatelé Hradce Králové a Pardubic.  Pohodové prožití Velikonoce přeje Miloš Kurka a Zahrada Černíkovice. Jak obarvit vejce v...

Zapojte se do KPZ 2017 - nejlepší čas na smlouvy právě nastal

Přímé dodávky zeleniny v rámci komunitou podporovaného zemědělství (KPZ) plánujeme i pro nadcházející sezónu. Pokud jste nás minulém roce podpořili předplacením odběrů, budeme velmi potěšeni, když se podílníky stanete také letos. Pokud jste se zapojit vloni nestihli, neváhejte nás...

Dovolená 2016

1. týden v srpnu bude provoz částečně omezen. Závozy do Prahy, Hradce Králové a Pardubic však proběhnou, a to s co nejmenšími změnami. Děkujeme za pochopení. Naši zeleninu Vám doveze Petr Kunc.